AzSploit.Org Türk Düşmanlığı Yaparken Polisler Evinden Aldı!
Geçtiğimiz Günlerde Hacklenen Azhack.Net'in Sahiplerinden HaCKEr_33 Ve Yarasa Kod Adlı Lamerlar Şimdi Yeni Bir Hack Forumu Açarak Dünyanın En İyi Forumu Olacağını Zannediyolar SÖZDE...

Milletten Lisanslı Tema Dilenip Cebinde 2 Kuruş Olmayan HaCKEr_33 Ve Yarasa Kod Adlı Lamerlar Bu Sefer Bok'un Üstüne Bastı...

Sitesi Hacklendikten Sonra Aniden 2'side Türk Düşmanı Oldular Ve Tr Site Basmaya Çalıştılar.... Türkiye Bunun Yanında Sessiz Kalırmı ? Tabikide Kalmaz!.

Dün Sabah 06.00 Saatlerinden Evinden Alınan Bu 2 Lamercık Polisler Alırken Adeta Şişmez Muma Dömdü Ve Ağlayarak Ve Yalvararak Polislerin Altına Kapandı.

Fotoğrafları Beklediğinizi Görer Gibiyim , Aşşağıda Bulunan Fotoğraf Yarasa Kod Adlı Lamerındır;

Yukarda Gördüğünüz Fotoğraf Karesi Yarasa Lamerına Ait TR Site Bile Basarken VPN Açmayan Çocuktan Ne Beklersinizki ? Belkide Azerbaycan Vpn'nin Ne Olduğunu Bilmiyor Olabilir.... Polisler Yarasa'yı Alırken 1 Tane Çikkolette Verecez Diye Kandırıp Mapushaneye Atmıştır...

Buranın Altındaki Fotoğraf İse Ermeni_33 Diğer Adıyla HaCKEr_33 Lakaplı Lamer'ın Tutuklanma Fotoğrafı;


Yukarda Gördüğünüz Tutuklanma Fotoğrafı İse HaCKEr-33 Kod Adlı Lamer'a Aittir, Haberlere Çıkacagını Bildiği İçin Polislerden Yüzünü Sansürlettirmesini İstemiş Ama Hala 12'Lik Ponçik Yüzü Hala Gözüküyor Maalesefki.

Yarasa Ve HaCKEr_33'e Hack Hayatında Başarılar Dilemiyoruz , Türkiye Site Basınca Adam Yada Mafya Yada Reis Zannetmeyin Kendinizi O Zannettiğiniz İçgüdü'yü Keserek Alırlar :)

Yarasa Ve HaCKEr_33'ün TR Site Bastığına Dair Kanıt;

https://mirror-h.org/search/hacker/61869/ ( Çoğunlukla TR Basmış Aşşağıya İnerek Bulabilirsiniz )


4 Yorumlar

  1. AzSploit.org Suan Aktiv Bir Sekilde Calsiyor Yarasa Ve Hacker_33 Kod Adli Hackerlerde SuaN Islerinin basinda

    YanıtlaSil
  2. hah) mizah yapmayı öğren 14 yaşlı abicim)) Kendinden 8 9 yaş büyük abilerinede böyle saygısızlık yapma) zira kansız annen olduğunu herkes biliyo)) zamanında babanın yaptıklarınıda iyi biliyoruz ) neyse. Başarılar. Bende turp gibi evdeyim hatta 5bin tl paramıda yeni çektim senin gibi discordda mal mal dolaşmıyorum) işsiz olduğun belli. Kansız yurtsuz.

    YanıtlaSil
  3. Bu "gevşek" bi imt de dolanıyo bi tr hackliyo bende anlamadım ne halt olduğunu

    YanıtlaSil
Yorum Gönder
Daha yeni Daha eski

Webmaster Forum Hack Forum Hack Haber