Lavinia İle Röportaj 1-) Sanal'a Nezaman Ve Nasıl Başladınız


Sanala 2019 da hacknews haber sitesinide yayınlanan haberleri okuyarak başladım. Okuduğum haberler hep ilgimi çekmişti ve belli bir süre sonra spyhackerz hack forumundan haberim oldu. Bu foruma gelmem çok hızlı oldu. Tabi burada üye olarak kalmam oldukça kısa oldu. Belirli adaletsizliklerden , haksızlıktan ve iftiralardan dolayı forumdan atıldım. Haklı olduğumu kanıtlamak için çabaladım uzun bir süre, yardım istedim, delillerle kendilerinden yardım istedim lakin hiçbir yardım alamadım. Bundan dolayı bende bir süre ara vermeye karar verdim. O süre de arkadaşımın beni İmhatimi.org a davet etmesiyle birlikte bende İmhatimi'ne geldim. Ve hâlâ da İmhatimi ndeyim. Bu iki forum haricinde de hiçbir forumda bulunmadım.


2-) Hangi Alanda Daha İyisiniz WebHack Mi , Sosyal Medyacılık mı ?


Aslında hack ile alakam yoktur. Çoğu kişi beni de sizin gibi düşünüyor. Evet bende buralara ilk geldiğimde istekliydim.Lakin yapılan haksızlıklar, adaletsizlikler o kadar beni soğuttu ki, şuan bu alanda ilerlemeyi düşünmüyorum. Tabi yardım isteyen kişilere elimden geldiğince yardım etmeye hazırım.


3-) Sanal'ı Bırakmayı Düşünüyormusunuz ? Düşünüyorsanız Ne Zaman ?


Sanalı bırakmayı düşünmüyorum. Ne zaman kapatırım bu konuda kesin bir bilgi veremem. Ne olacağını kimse bilemez. Sanalı bırakırsam da arkamda iz bırakmadan, sessizce gitmeyi tercih ederdim.


4-) En Büyük İcraat'ınız Nedir ?


İcraatim yok. Olmayan birşeyi söyleyemem malesef.


5-) Size Göre Eski Hack Ortamımı Yoksa Şimdikimi ?


Eskiye baktığımda, bu alanda ki insanlar çok emek vererek buralara gelmiş. Eskiden imkanlar kısıtlı olsa da çabalamışlar. Bu oldukça güzel. Yeni ortamda ise imkanlar var ama çoğu kişi 'eskilere göre ' fazla istekli değil. Şuan istenilse , çabalansa eminim daha güçlü bir ortam oluşur tabi. Bana göre eski hack ortamının ruhu daha güçlü ve kaliteli. Umarım yeni nesil daha da güçlü olur.


6-) Sanalın Kraliçesi Olduğu Söyleniyor Doğrumu ? Yapılan Ankette Siz 1. Çıktınız ?


Beni kraliçe olarak gören, beni tanıyan ve seven dostlarımdır. Bir icraatim yok, bir alanım yok. Çoğu kişi bana soruyor, nasıl buraya kadar geldin, böyle seviliyorsun ya da tanınıyorsun? Ben sanalda yalan söylemem, söylemedim söylemem de. Karakterim sayesinde bir yerlere geldim bu ortamda. Kimseyi küçümsemedim, kimseye yalan söylemedim. Hakkımda söylenen laflar için iftira atmadım. Ben sadece Lavinia 'yım. Kraliçe olduğumu iddia etmiyorum,şaka nağmına söylediğim sözler haricinde.Küçük bir queen kelimesinin arkasında saklanmıyorum.


7-) Neden İmhatimi.Org ?

Aslında kendimi silmeyi ve bu ortamlara geri dönmemeye karar vermiştim. Arkadaşımın davetini reddetmeyi düşündüm ama İmhatimi o zamanlar oldukça sakin bir yerdi. Üyeleri bilgili ve saygılı insanlardı. Telegram grubunda bir süre durduktan sonra foruma üye oldum. Heryerde olduğu gibi çürükler de olabilir ama aile ortamını ve ruhunu hiçbir zaman kaybetmemiştir. Bu yüzden İmhatimi.8-) Sanalda Hiç Unutmadıgınız Bir Anı'nız Varmı ?


Çoğu kötü anılar olarak duruyor. Hiç unutmayacağım anım ilk geldiğim gündü. Haber sitesinde ki telegram adresine ilk girdiğimde oldukça heyecanlanmıştım. Herkes normal sohbet ederken bir anda girince baya garip hissettim. Mesajlar üst üste geliyordu ve ben hiçbirine yetişemiyordum. Kız olduğumu söylediğimde ,kız olduğumu kanıtlanmamı istemişlerdi, profilmde resmim vardı o zamanlar. Tabi buraya kadar geleceğimi tahmin etmiyordum. Daha sonra emin olduklarında sabaha kadar sohbet etmiştim. Haberlerini okuduğum insanlarla sohbet etmek o zaman ki bana heyecanlı gelmişti. Hiç unutamayacağım anım da bu.


9-) Eklemek İstediğiniz Son Birşey Varmıdır ?


Beni tanımadan başkalarının sözlerine hiçbir zaman inanmayın. Beni tanımadığı halde hakkımda konuşan çok fazla insan var. Atılan iftiralara inanmanızı asla istemem. Umarım herkes istediği yere varır, hak ettiklerini alırlar. Doğru habercilik dilerim. İyi günler 😊

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski

Webmaster Forum Hack Forum Hack Haber