Rosy404 İle Röportaj!

1-) Adınız Neden Rosy404 ?

Rosy demek gül demek,biz bu hayatı gülerek bitirmek için buradayız,gülerek yaşamak için buradayız.404 ise benim zamanında çok takıntılı bir konum olduğunu için ismim Rosy404 şeklinde oldu.

2-) Sanal'a Ne Zaman Başladınız ?

Sanala ortalama 2016 yılında başladım ama o zamanlar tek yaptığım şey kali linux,web hack gibi şeyler idi,çoğu icraatim son 3 yıl içinde gerçekleşti gerisi eğitim serüveni gibi.

3-) Hiç Davalık Oldunuz Mu ?

Evet toplamda 3 tane davam var.B*nklogin ve S*htecilik yüzünden.1 tanesinde beraat edip para cezasına çevrildi fakat diğer 2si için birşey söyleyemeyeceğim

4-) Hangi Hack Forum'larında Takılıyorsunuz ?

Gerçek illegalin yaşandığı yerde . illegalplatform.co

5-) En Büyük İcraat'iniz Nedir ? Ve Nasıl Gerçekleşti ?

En büyük icraatlerimden birini İyi Partiyi hacklemek oldu.Bu işlerde mantığınızı iyi kullanırsanız yapabilirsiniz.Sizce direk sms atmakmı daha mantıklıdır 0850 voip çekip atmakmı :D?

6-) Owner Olduğunuz Hack Forumu Var Mıdır ?

Owner olmak için çok yerden teklif geldi,fakat bu işlerle uğraşıcak vaktim yok.Hack formunu aktif tut,üye çek,yönet,ismini duyur.İsmimiz zaten pisayada var , birde hack formuyla uğraşmaya gerek yok.Fakat yetkili olduğum yerler bulunmakta.

7-) Hacking'e Yeni Başlıcak Arkadaşlara Ne Önerirsiniz ?

Bu işlere başlıyacaksanız ilk yapacağınız şey bi ekip arkadaşı bulmak olmalı.İster 1 kişi,ister 10 kişi.Unutmayın , ne kadar çok kişi okadar bilgi demektir.Onun haricinde hacking araçlarını kullanmayı öğrenmelidir.

8-)Sizce Eski Hack Ortamımı Yoksa Yeni Hack Ortamımı ?

Açıkcası şimdi piyasayı icq'cular ve instacılar doldurduğu için sanaldaki çoğu işinin ehli olan kişinin önünü kapatıyorlar.Fakat eskiden etliye sütlüye karışan yok,çoluk çocuk yok,kafa rahat.İşte buyüzden eski hack ortamı.

9-) DDoS Bir İcraat Mıdır ?

DDoS bir icraat ise sikeyim icraat diyenleri.DDoS dediğin bir sunucudan atılan (vds) saldırı türü.Sizin yapacağınız birşey yok, Scripti kur siteye DDoS'u başlat, evet dostum artık hackersın.

TARAFSIZ HACK HABERCİLİK
2 Yorumlar

Yorum Gönder
Daha yeni Daha eski

Webmaster Forum Hack Forum Hack Haber