SpyDark İle Röportaj!

 


1-) Adınız Neden SpyDark ?


2 farklı nıck kullandım the-bug fitoz vs derken en son imhatiminin kapanışından sonra spyhackerz acilmasına yakın kadım dostum madwolf ve mec vs messenger da toplu konuşurken İbrahim vardı o zamanlar spytorex madwolf ortaya iki nick atti spydarkı ben aldım torexi de ibo almıştı o gun bu gundur dark olarak devam ediyorum.


2-) Sanal'a Tam Olarak Ne Zaman Başladınız ? Ve Nasıl Başladınız ?


Sanala tam olarak 2005 de başladım Dr. Boom diye imhatiminde bulunan real arkadaşım hakan bir gün bize geldi pc almişti peder onu kurduk ettik daha sonra kanka ben imhatimindeyim hack huck vs uğraşıyorum sende üye ol dedi öyle üye oldum o gün bugundur başka herhangi bir kitlede yer almadım

Yalnız kısa bir süre x-murders team da fataldevil İnterpool falan onlarla birlikteliğimiz oldu sonra tekrar yuvaya dönmüştüm.


3-) Sanal'a Başladığınız'dan Bu Yana Hiç Davalık Oldunuz Mu ?


Ben işimi her zaman temiz yapan biriyim zamanında bizde uğraştık bıseyler le ama çok şükür kendım hıc davalık olmadım. Ama real dostlarım ve ekıbım çoğu yakalandı davalık oldu ve hala içeride yatan arkadaşımiz var ph. Selam olsun ona buradan..
4-) Hangi Yazılım Dillerini Önerirsiniz ?


Valla yazılım olarak yüzlerce programlama dili mevcut aslında front end geliştirici için html css öneririm, Python kesınlikle öneririm gerek Web geliştirme programlama oyun programlama bir çok yönü ile şuan zirvede olmali, backend kısım ile ilgilenmek isteyenler Ruby öğrenebilir network olsun cgı programlama olsun pek yaygın olarak kullanılan bir program dili değil ama öğrenmeniz ilerisi için faydali olacaktır. Oyun dillerine merakı olanlar ve bu alanda kendını geliştirmek isteyenler C+ öğrenebilir bunun yanında Java da öğrenebilir ama eskidi baya işlevsel olarak bilmek gerekir genede.


5-) Sizce Eski Hack Ortamı Ruhumu Yoksa Şimdiki Mi ?


Eski ile günümüzü kıyaslamak ne kadar doğru bilemem ama tabıkı eski den genelde Web hack ağırlıklı ve racon bilinen bir sanal ortam vardı her kitle hemen hemen sağlam ve kendındem emindi çok kaliteli kişiler vardı eski zaman diliminde düşmanımizda iyiydi yanımızda olan arkadaşlarımizda keşke eski ambians olsa ama ne yazıkkı bu mümkün değil şimdiki jenerasyon farklı kötümü hayır ama daha iyi olabilir ler umarım başarırlar bunu.
6-) Yeni Açılan Hack Forumlarına Tavsiyeniz Var Mıdır ? Varsa Nedir ?


Yeni açılan forumlara tabiki kişiler kendı yerım olsun kendım yöneteyim patron ben olayım ister ama ilk önce bilgi önemli yönetme hukuku önemli yanı öyle kolay değil gerçekten forum işleri genç kardeşlerimiz heves edip yer açmak yerıne kaliteli ve sağlam bir kitlede olup ilk önce adını duyurmali ve zamanı gelince bu işlere atilmali önce tecrube kazanmali aksi halde emeğine yazık oluyor üzülerek bunlara tanık oluyoruz ne yazıkkı.


Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski

Webmaster Forum Hack Forum Hack Haber